Історія Клініки судинної хірургії, місто Київ


Клініка судинної хірургії була заснована на базі Київського військового госпіталю 1-го листопада 1979 року. Сьогодні наша клініка займає провідні позиції як в Україні, так і за кордоном в діагностиці та лікуванні пацієнтів з різними захворюваннями магістральних артерій і вен, в гострих і в хронічних станах.

Колектив клініки, продовжуючи традиції своїх попередників, підтримує також дружні ділові та наукові контакти з провідною установою в Україні за своїм фахом - відділом хірургії магістральних судин Інституту хірургії ім. О. О. Шалімова, його провідними співробітниками докторами медичних наук П. І. Нікульніковим, Н. Ф. Дрюк, провідним флебологом і лімфологом Л. М. Чернухою.

З 2005 року клініка розпочала співпрацю з кафедрою хірургії №4 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця під керівництвом доктора медичних наук, головного судинного хірурга України, професора В. Г. Мішалова.

На сьогоднішній день клініка обладнана сучасним медичним обладнанням, так з 2008 року ми одними з перших в Україні, стали використовувати діодний лазер (Dornier, США) в лікуванні варикозної хвороби, освоїли техніку проведення мініфлебектомій і пінної склеротерапії.

На данний момент в арсеналі клініки застосовується сучасний діод ний лазер 1470 нм з 2-х рінговим фай бером.
З 2005 року в арсеналі клініки з'явився сучасний ангіограф (General Electric, США).

У клініці почали використовуватися сучасні судинні протези, на зміну протезів "СЄВЄР" приходять нові судинні протези «ВАСКУТЕК» (Шотландія), «ГОРТЕКС» (США), відповідно з'явився досвід їх використання, покращилися результати реконструктивних операцій на магістральних артеріях.

 
ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ ЛАЗЕРОМ - ЦЕ:

- можливість залишити клініку відразу після процедури;
- безпека та малоінвазивність;
- відсутність болю (маніпуляція часто проводиться під місцевою анестезією, іноді пацієнта занурюють в медикаментозний сон);
- короткий період реабілітації;
- відсутність ускладнень;
- відсутність рубців і шрамів.

Вартість консультації судинного хірурга, флеболога - 300 грн.

Запис за телефоном: (067) 764-55-12
 
ksh.kiev.ua 2012-2018